Top
معرفی کتاب
فرم عضویت در سایت

عضویت در کتابخانه


برای تکمیل فرم اینجا را کلیک کنید.

قاصدک
 
تقدیـر و اهدای جایـزه به فعالان کتابخـانه
 
 
 
بــرگــزاری نمایشگاه کتــاب به مناسبت
دهه ی مبارک فجــر
 
 
 
اهدای کتاب از طرف دانش آموزان به کتابخانه سپهر به مناسبت روز وقف
     " اگر وقف شکوفا شود همه از میوه آن        بهره می بریم"

 
 
به مناسبت هفته ی کتاب وکتابخوانی و در راستای افزایش انگیزه ی مطالعه در بین
دانش آموزان واولیا در روز سه شنبه 26آبان نمایشگاه کتاب مدرسه راهنمایی سپهر با حضور ریاست محترم ومسئولین موسسه فرهنگی سپهر معرفت افتتاح شد.
 
 
کافه کتاب 
 
هیچکس جرئتش را ندارد
 
این کتاب، داستان نوجوانانی است که برای کمک به دوستی که پدر بزرگش بیمار است به دنبال او می‌روند و اتفاقاتی ترسناک رقم می‌خورد و در نهایت، داستان به آغاز جنگ تحمیلی و دفاع مقدس ملت ایران گره می‌خورد. ین اثر، دارای داستانی پرماجرا است و فضای آن، تفاوت‌های زیادی با سایر رمان‌های نوجوان دارد. داستانی غیرقابل پیش‌بینی که به جنگ ختم می‌شود.
 
نویسنده: حمیدرضا شاه آبادی
 
 
 
 
دل نوشته ها
 
دل نوشته ها فرازی از سخنان و نیاش های
                        دكتر علی شریعتی
 
خداوندا نمی دانی كه انسان بودن و ماندن در این دنیا
چه دشوار است!!
چه زجری می كشد آنكس كه انسان است و از احساس سرشار است..!
 
نویسنده: دکتر علی شریعتی
 
 
 
 
 
35 کیلو امیدواری
 
این رمان تاكنون به بيش از سي زبان ترجمه شده است. آناگاوالدا كه سال‌ها معلم بوده، درباره‌ي انگيزه‌ي نوشتن اين كتاب مي‌گويد:
«اين داستان را براي قدرداني از دانش‌آموزاني نوشتم كه در مدرسه نمره‌هاي خوبي نمي‌گرفتند اما استعدادي شگفت‌انگيز داشتند.»

 
گرگوري از مدرسه متنفر است. هر لحظه‌اي كه در مدرسه مي‌گذرد، برايش شكنجه‌اي واقعي است. تنها روزهاي خوب زندگي‌اش وقت‌هايي است كه به كارگاه پدربزرگش مي‌رود.
پدربزرگ لئو در دنيا تنها كسي است كه او را درك مي‌كند. شايد به همين دليل است كه از گرگوري مي‌خواهد سخت‌ترين قدم زندگي‌اش را بردارد...
 
نویسنده: آناگاوالدا
 
 
 
 
 
گرگها گریه نمی کنند!
 
این رمان که برای نوجوانان نوشته شده حکایت پسرکی به نام شهاب روایت می‌شود که مثل اسمش قطعه سنگی سرگردان میان آسمان و زمین است. پسرک گرگ می‌شود با گرگها زندگی می‌کند. دوستانش او را نمی‌شناسند اما او آنها را می‌شناسد. حالا شهاب گرگی است که به ناچار با آدمهایی که دوستشان دارد درگیر شود.
"گرگها گریه نمی‌کنند" ماجرایی پر فراز و نشیب و جذاب است که گرچه قدم به دنیای خیال می‌گذارد اما زندگی روزمره در آن جاری است.
 
نویسنده: محمدرضا یوسفی
 
 
لغت نامه

به  روایت تصویر 
زیر گنبد کبود 
ثبت نام کنین، تور نوروزی رایگان

يکي دوماهي بيشتر به عيد نوروز و تعطيلات سال نو باقي نمونده و کم کم صفحات روزنامه ها از تبليغات آژانس هاي مسافرتي پر ميشه و هر کدوم پيشنهادهاي جذابي رو براي تورهاي داخلي و خارجي پيشنهاد مي کنن و طبيعيه اونايي که براي ثبت نام زودتر اقدام مي کنن از تخفيفات بيشتري برخوردار ميشن.


سقوط هواپیمای مسافربری!!!
قبل از هر چيز بايد بگم که نگران نباشين و هيچ اتفاقي نيافتاده و خدا رو شکر نه هواپيمايي سقوط کرده و نه کسي جونش رو از دست داده. ولي يک چند دقيقه اي تامل کنين و لطفاً اين صفحه رو تا آخر بخونين.

مراقب باشیم آلوده نشویم...

روزهاي سرد زمستوني که از برف و بارون خبري نيست ، هوا رو به آلودگي ميره و اگه همچنان باد و باروني نياد ، روز به روز اين آلودگي بيشتر ميشه. نکته ي قابل تامل اينکه معمولاً آلودگي هوا ناشي از رفتارهاي اشتباه خودمونه که يا با کارهاي مثل قطع درختان به محيط زيست آسيب زده ايم و يا با کارهايي مثل استفاده ي فراوان از خودرو هوا رو آلوده تر کرده ايم.


شما آدم با حوصله ای هستین؟؟؟

نمي دونم حوصله دارين اين دست نوشته رو بخونين يا نه؟ اصلاً شما آدم با حوصله اي هستين؟
همون طور که توي جشن ها و مراسم شاد، نورافشاني و روشنايي و چراغوني کردن، رکن و اساس کاره، صبر و حوصله هم رکن و پايه زندگيه.
اما متأسفانه ما غالباً به اندازه کافي صبور و پرتحمل نيستيم. عمدتاً بدنبال نتيجه هاي فوري و سريع هستيم و اين يه آفت بزرگ واسه موفقيت و پيشرفته.


اتفقات زندگی با شما حرف میزند
خودش بود و جاده. عقربه هاي کيلومترشمار سرعت بالاي 140 کيلومتر در ساعت را نشان مي داد...
با آنکه بسيار خوابش مي آمد اما به واسطه ي عجله اي که داشت حاضر نبود بايستد و دقايقي استراحت کند.

 

شما چه هوایی انتخاب می کنید؟؟؟

اين روزها عموم مردم اميدوارن که فصل پرباروني در پيش باشه تا جبران کم گذشته بشه. چشم ها به سمت آسمونه و گوش ها به اخبار هواشناسيه که آيا فردا بارون مياد يا نه؟

اما برخلاف آب و هوا که چندان در دست ما نيست و به جغرافيا و شرايط اقليمي و البته لطف خداوند وابسته است، حال و هواي ما به خودمون بستگي داره.


راز موفقیت انسانهای بسیار موفق چیست ؟؟؟
مطالعه ي زندگي عمده ي آدمايي که به موفقيت هاي چشم گيري دست يافته اند نشون ميده دو چيز الگوي رفتاري همه ي اونا بوده و هست:
* هدف
* برنامه

چیزی عجیب تر از عجایب هفتگانه!!!
عجايب اين عالم محدود به عجايب هفتگانه نيست. چيزهاي عجيب و غريب زيادي توي اين عالم هست که بعضي هاش ازعجايب هفتگانه هم عجيب تره.

۱۰ نکته کاربردی برای اعتماد به نفس
اگه به دور و برتون نگاه کنين، عمده ي کساني که به موفقيت هاي چشم گير و قابل توجه دست يافتن، از اعتماد به نفس قابل قبولي برخوردار بودن. در واقع خودباوري و اعتماد به نفس، شرط لازم دست يابي به موفقيت هاي بزرگ و چشمگيره.

بهترین دیدنیهای دنیا...!!
نمي دونم تا حالا چه جاهايي از اين دنيا رو ديدين و به کجاها سفر کردين؟  
تماشايي ترين جاذبه هاي اين جهان صرفاً واسه ي ما دقايقي لذت و خوشي به دنبال داره و شگفتي مون رو باعث ميشه.
اما دو تا از ديدني ها هستن که ديدن اونها سبب رشد و کمال و پيشرفت مثبت مون ميشه.