این وب سایت چه هدفی را دنبال می کند؟
دبیرستان دخترانه متوسطه یک سپهر زیر مجموعه ای از موسسه فرهنگی سپهر معرفت است. این وب سایت به منظور اطلاع رسانی فعالیت ها و نحوه ی عملکرد دبیرستان دخترانه متوسطه یک سپهر بوده و تنها پلی است میان دانش آموزان و اولیای ایشان و یا افرادی که قصد انتخاب این مجموعه را دارند. در ضمن پنل ارتباطی مدبر نیز به منظور ارتباط هرچه دقیق تر و کامل تر بین ولی و مدرسه وجود دارد که هر دانش آموز و یا ولی می تواند روند وضعیت آموزشی و انضباطی خود را بررسی کند. قابل ذکر است که وب سایت دبیرستان دخترانه متوسطه یک سپهر هیچ هدف اقتصادی، سیاسی و غیر آموزشی را دنبال نمی کند.
آیا برای استفاده از وب سایت باید با نام کاربری و کلمه عبور مختص به خودم وارد شوم؟
امکانات عمومی وب سایت شامل خبرها، منوهای معرفی، اولیاء مدرسه، گالری تصاویر به صورت عمومی قابل رویت و استفاده می باشند. ولی برای استفاده از امکاناتی مانند آزمون آنلاین، گفتگو و شرکت در مباحث درسی، مشاهده ی مکاتبات الکترونیکی مدرسه و مسائلی از این دست می بایست با کلمه ی عبور خود وارد شوید.
چگونه می توانم مکاتبات الکترونیکی مدرسه را مشاهده کنم ؟
پس از ورود با نام کاربری و کلمه ی عبور مختص به خود (نام کاربری و کلمه ی عبور وب سایت، همان نام کاربری برنامه مدبر می باشد) لینک "مکاتبات الکترونیکی" در منوی بالایی سایت قابل مشاهده می باشد. در این قسمت آخرین مکاتبات الکترونیکی مدرسه قابل مشاهده و پرینت است.
چرا وب سایت به صورت کامل برای من نمایش داده نمی شود؟
شما می باید از مرورگر فایرفاکس نسخه ی 33 به بالا و یا مرورگر اینترنت اکسپلورر نسخه ی 11 و بالاتر استفاده کنید.
من روی برخی از لینک ها کلیک می کنم ولی پنجره ای باز نمی شود و هیچ اتفاقی نمی افتد ! دلیل این مشکل چیست؟
از تنظیمات مرورگر خود، گزینه ی Block pop-up windows را غیر فعال کنید تا پنجره های از این دست برای شما نمایش داده شود.
 
  
1 
  
 
صفحه 1 از 1